Probiotika

Diskutujte o svých symptomech a také způsobech, jak bojovat se stresem, úzkostí, depresí, závislostí, strachem, izolací, sociální fóbií a dalšími obavami spojenými s Vašimi zažívacími obtížemi.
Odpovědět
Čeněk
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 18, 2017 12:36 pm

Probiotika

Příspěvek od Čeněk » pon pro 18, 2017 12:40 pm

Jaká byste doporučili?

drti
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 30, 2017 8:17 pm

Re: Probiotika

Příspěvek od drti » stř led 03, 2018 12:29 pm

Dobrý den, Čeňku, já za sebe můžu doporučit probiotika Biopron IB-Symbio. Mám s nimi velmi dobrou osobní zkušenost. Doporučil mi je můj gastroenterolog asi před dvěma měsíci, od té doby je užívám a musím říct, že dneska se cítím o dost lépe. Poptejte se v lékárně, určitě Vám řeknou, který druh bude nejvhodnější na Vaše obtíže, protože Biopron má v této řadě tři druhy - s kvasinkou při průjmech, s vlákninou při zácpě a s trávicími enzymy při nadýmání. Takže záleží na tom, který z příznaků trápí právě Vás. Přeji hodně štěstí. A abych nezapomněla, určitě to chce vydržet, protože zlepšení není znát hned, ale až po nějaké době užívání. U mě konkrétně to bylo asi po třech týdnech, pokud si dobře pamatuji. Ale od té doby je to opravdu o dost lepší. Věřím, že budete mít podobnou zkušenost.

Jana8209
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 01, 2017 9:36 am

Re: Probiotika

Příspěvek od Jana8209 » pát črc 13, 2018 11:11 am

Dobrý den,Čendo,

také mohu velmi doporučit probiotika od Biopronu.Já užívám konkrétně ty s kvasinkou S.Boulardii na průjmy,trpím na IBS s průjmy.Už jsem vyzkoušela kde co,ale až omezení některých jídel,pití,zařazení probiotik a pohyb mi hodně pomohlo.Chce to hlavně pevnou vůli a poslouchat své tělo.Když mám akutní stav,tak beru 2krát denně,když je klidnější období,tak mi stačí jednou denně.Záleží jakou formu máte,ale věřím,že i ostatní probiotika od tohoto výrobce jsou skvělé.Určitě je dobré poradit se s lékařem,vyzkoušet co Vám sedne.
Držím palce,jana

Odpovědět